معرفی شرکت

 

 با توجه به شرایط و فضای کاری داخلی و خارجی، واحدهای تولیدی و صنعتی کشور دچار محدودیتها، فشارها و مشکلات عدیده بوده و تمامی تلاش و توان خودرا معطوف خروج از رکورد و ایجاد رونق نموده اند . در این راستا در کنار مسائل موجود نظیر بانک ، گمرک ، حمل ونقل ، بیمه ، مواد اولیه ، نیروی انسانی و... یکی از موارد مهم و مطرح بحث استاندارد سازی، ارتقاء کیفیت و اخذ مجوز از سازمان ملی استاندارد، گمرک جمهوری اسلامی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد . از آنجا که رسالت شرکت های بازرسی ، حفظ منافع ملی کشور با نظارت و بازرسی کالاهای وارداتی ، صادراتی و تولید داخل جهت ارائه محصول با کیفیت مطلوب می باشد،  شرکت بازرسی فنی و مهندسی نوآوران کیفیت پارس در شهریور ماه 1384 تاسیس و از اسفند ماه 1384 بر اساس گواهینامه تائید صلاحیت سازمان ملی استاندارد ایران و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را به عنوان شرکت بازرسی فنی آغاز نمود.

اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ در اﻣﺮ ﺑﺎزرﺳﻲ ﻛﻤﻲ ،ﻛﻴﻔﻲ و ﻓﻨﻲ ﻛﻠﻴﻪ ﻛﺎﻻﻫﺎي ﺻﻨﻌﺘﻲ و ﻣﺼﺮﻓﻲ وارداﺗﻲ، ﺻﺎدراﺗﻲ و ﺗﻮﻟﻴﺪي، در دامنه های گوناگون فعالیت تولیدکنندگان، صنعتگران و بازرگانان از جمله ماشین آلات، دستگاه ها، قطعات و تجهیزات ﺻﻨﺎیع کشاورزی، ﺣﻔﺎري، فولاد، چاپ، ریلی، راهسازی و ادوات آبیاری، نفت، گاز، پتروشیمی و ﻧﻴﺮوﮔﺎﻫﻲ؛ لوله و اتصالات؛ مخازن؛ مواد معدنی و مصالح ساختمانی؛ بالابر، آسانسور و پله برقی؛ خودرو ﻧﻴﺮو ﻣﺤﺮﻛﻪ، قطعات و لوازم یدکی خودرو ؛ لوازم خانگی، برقی و الکترونیکی؛ پوشاک، نساجی و چرم؛ مکانیک - فلز شناسی و ... مبادرت به فعالیت نموده است

شرکت ﺑﺎ ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﺗﺠﺎرب و ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﻳﻬﺎيﻛﺎرﺷﻨﺎسان ﻓﻨﻲ و ﺑﺎزرسان ﺧﺒﺮه بصورت تمام وقت ، نیمه وقت و مشاور درسطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی در صنعت کشور در حال خدمات دهی می باشد.

 

مزایای خاص رقابتی

شرکت بازرسی فنی ومهندسی نوآوران کیفیت پارس با برخورداری ازمزایای خاص رقابتی به شرح ذیل آماده ارائه خدمات بازرسی به کلیه بازرگانان، صاحبان صنایع و نظام بانکی می باشد:

1-کیفیت بالای عملیات بازرسی با استفاده از نیروهای مجرب دارای تحصیلات در رشته های فنی برق و مکانیک؛ این امر باعث حصول اطمینان از آسودگی فرایند کنترل کالای بازرگانان و صنعتگران از گمرک می شود. از طرفی مهارت و دقت عمل پرسنل و سیستم بازبینی شرکت نوآوران کیفیت پارس باعث می شود کوچکترین موارد نقص نیز برطرف شده و ارزیابی انطباق کالا دچار مشکل نشود.
در صورت بروز هرگونه مشکل استاندارد درگمرکات کشور، مشاوران شرکت تا رفع کامل آن نقیصه در کنار شما بوده و سرویس دهی کامل را انجام خواهند داد.

2-سرعت عمل بازرسی بالا شامل
الف) انجام پروسه بازرسی فیزیکی در تمامی موارد با در نطر گرفتن الویت در کوتاهترین زمان
ب) صدور گواهینامه های بازرسی در کوتاهترین زمان در صورت انطباق کالا با قوانین استاندارد
ج) همراهی در پروسه های در حال تولید داخل و خارج از کشور در تمام مدت زمان تولید

3-دارا بودن مزیت قیمت رقابتی با توجه به لیست تعرفه مصوب با توجه به طرح های مشتریان، استفاده از خدمات بازرسی از لحاظ مالی کاملاً مقرون به صرفه می باشد.

4-دارا بودن دفاتر نمایندگی وشعب متعدد در داخل و خارج از کشور
دفاتر و نمایندگی های خارج از کشور
دفاتر و نمایندگی های داخل کشور

5-همکاری به عنوان دفتر همکاری هایTUV-SUD آلمان ، چک و چین، مجموعه با بهره گیری از دانش فنی و توان اجرایی شرکت های مذبور جهت صدور گواهی نامه های اروپاییCE، E(e)Mark ، Test Report، Approval Certificate، Inspection Certificate برای محصول نهایی و فرآیندهای تولید و کنترل و پشتیبانی اقدام می نماید نوآوران کیفیت پارس این توانایی را دارد که کالاهای نیازمند به آزمون خاص را (که در ایران امکان انجام آزمون آن وجود نداشته باشد) توسط آزمایشگاهTUV چک مورد آزمایش قرار داده و نتایج مورد تایید را به اداره استاندارد ارجاء داده تا پروسه ترخیص کالا تکمیل گردد.

6-دارای گواهینامه هایISO9001:2008 وISO17020:2012 در سیستم مدیریت کیفیت.

7-دارای بیش از 50 پرسنل فنی و دفتری در سطح کشور ، 20 پرسنل ایرانی شاغل در نمایندگی های خارج از کشور و 50 مشاور تحت اختیار خارج از مجموعه.

8-تایید صلاحیت شده توسط سازمان ملی استاندارد جمهوری اسلامی ایران در خصوص پوشش دادن تمامی دامنه های فعالیت تولید کنندگان، صنعتگران و بازرگانان از جمله ماشین آلات و دستگاه های صنعتی؛ قطعات و تجهیزات صنعتی،کشاورزی، ریلی، راهسازی و ادوات آبیاری؛ تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی؛ پوشاک، نساجی و چرم؛ خودرو، لوازم مصرفی و قطعات خودرو ؛ لوازم خانگی، برقی و الکترونیکی؛ لوله و اتصالات؛ مواد معدنی و مصالح ساختمانی؛ مکانیک - فلز شناسی و ... در محدوده اروپا، آسیا، اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا.

9-تایید صلاحیت شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت بررسی اصالت، قیمت، کیفیت و ظرفیت پیش فاکتورهای ارایه شده به نظام بانکی کشور در خصوص دریافت انواع اعتبارات اسنادی ارزی و ریالی در بخش بازرسی مربوط به کالاهای خریداری شده.

10-حضور در لیست شرکت¬های مورد تأیید کالای نفت در خصوص خدمات بازرسی ماشین آلات، دستگاه های صنعتی، قطعات و تجهیزات صنعت نفت.

11-سرویس دهی به مشترکین با استفاده از خدمات ارائه شده توسط مجموعه های طرف تفاهم با شرکت نوآوران کیفیت پارس در حیطه های تخصصی بازرسی، آزمایشگاهی، حمل و نقل، بیمه و... و داشتن مشاور در زمینه های فوق الذکر.

12-افزایش سطح سرویس دهی به مشترکین با استفاده از خدمات ارائه شده توسط مجموعه های طرف تفاهم با شرکت نوآوران کیفیت پارس در قالب باشگاه مشتریان در حیطه های مشاوره مدیریت، آموزش، خدمات فنی و... و داشتن مشاور در زمینه های فوق الذکر.